Nina, ja jako dietetyk pracujący głównie z rodzinami, jestem Ci bardzo wdzięczna za ten kurs. Oo jak bardzo wdzięczna! To najcenniejsze materiały jakie miałam. Ile jeszcze w swojej rodzinie źle robiłam😁
Dałaś tyle wiedzy, że nawet mi się nie śniło! Dziękuję!Jak tylko dostałam dostęp do kursu to ruszyłam z nauką. Postanowiłam sobie, że kolejna nowa rodzina, będzie lepiej zaopiekowana. I tak też zrobiłam, zaczęłam pracować mając narzedzia od Ciebie i większą pewność siebie. Oczywiście nie było idealnie, bo odruch naprawiania to mój obszar do pracy, ale jestem z siebie całkiem zadowolona:)
Szkoda mi tylko tych rodzin, którym bardzo chciałam pomoc, ale nie miałam narzędzi i już tych rodzin nie mam.